همکار

این خاطره مربوط به یکی از همکارامونه. این خانم تعریف میکرد توی آتلیه مشغول عکاسی از عروس و داماد بوده، به عروس و داماد میگه حلقه هاشون رو دربیارن وتو دستشون بگیرن رو به دوربین .داماد حلقه همراهش نبوده و این همکار ما حلقه خودش رو درمیاره میده به داماد تا عکس رو بگیره. بعد از عکاسی داماد حلقه خانم همکار رو نمیده و میگه حلقتون رو به عنوان هدیه برمیدارم. حالا این داماد قصد شوخی داشته یا نه رو نمیدونم ولی با التماس همکار ما هم حاضر نمیشه حلقه رو برگردونه و همش میگفته این هدیه شما به ماست. آخر شب همکار ما دست به دامن آقای ح ( صاحب آتلیه و فیلمبردار قسمت آقایون) میشه که تو رو خدا حلقه من رو از داماد بگیرید، من جواب شوهرم رو چی بدم و از ناراحتی شروع میکنه به گریه کردن. آقای ح میره با داماد صحبت میکنه ولی داماد باز هم میگه این هدیه ماست، بالاخره با توبیخ شدن داماد از جانب آقای ح این حلقه به خانم همکار برمیگرده.  

/ 7 نظر / 81 بازدید
کیمیا

سلام چقدر خوشحالم که با وب شما آشنا شدم ، این رو از صمیم قلبم میگم . بدون تعارف ، یکی از قشنگ ترین مشاغل دنیا رو دارید بانو . من هم دیوونه ی عکاسی ام و به صورت تجربی و به صورت self study همیشه پی گیرش هستم . قدر این شاد بودن حرفه تون رو بدونید که دنیایی ارزش داره تو این روز و روزگار. انشاءالله بیشتر سر میزنم بهتون . خوش باشید .

بانو(:

عجب داماد پررویی[عصبانی] من بودم میگفتم پ عکس های شماهم هدیه ب ماست و بهتون نمیدیمشون چ ب عنوان نمونه کار استفاده میکنیم[عینک]

ترمه

سلام.چه بی مزه بوده داماد [تعجب][تعجب]

الی

چه داماد پررویی اگه شب عروسیش حلقه همراهش نبوده پس کی میخواد دستش باشه

مریم

فقط میتونم بگم اوووفففف چه پررو.. چه عروس بی خاصیتی! میزد دوماد و له میکرد خو![عصبانی]

زرین

از این جور شوخی های لوس متنفرمممممم